Ana sayfa ÜrünlerÜretim 3D Yazıcı

Kings Industrial Sla Üretim 3D Yazıcı Reçine Malzeme Çevre Dostu

Sertifika
iyi kalite Endüstriyel Plastik 3D Yazıcı satış için
iyi kalite Endüstriyel Plastik 3D Yazıcı satış için
Ben sohbet şimdi

Kings Industrial Sla Üretim 3D Yazıcı Reçine Malzeme Çevre Dostu

Çin Kings Industrial Sla Üretim 3D Yazıcı Reçine Malzeme Çevre Dostu Tedarikçi

Büyük resim :  Kings Industrial Sla Üretim 3D Yazıcı Reçine Malzeme Çevre Dostu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Kings
Sertifika: CE
Model numarası: 800pro

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1set
Ambalaj bilgileri: Ahşap kutu
Teslim süresi: 20-30 gün
Yetenek temini: 100 set/ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Teknik prensibi: Stereolithography Katman Kalınlığı: 0.05mm
Malzeme: Reçine lazer sistemi: Yüksek kaliteli lazer
Baskı Boyutu: 800 * 800 * 500mm

Kings endüstriyel 3D yazıcılar çeşitli modeller yapabilir

3D baskı zanaat hediye

3D baskı teknolojisi sayesinde, ofis süsleri ve ev dekorasyonları gibi zanaat hediyelerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Basılı şekil, çok yüksek tanım ve hassasiyetle daha karmaşıktır. Müşterilerin ihtiyaçlarına ve tasarımcının hayal gücüne göre değiştirilebilir. Yaratıcı hayal gücü ile birleştirilebilir, hızlı bir şekilde yaratıcı fikirler oluşturabilir ve çeşitli şekillerde karakterler, hayvanlar ve dövüşçüler yazdırabilir. Özel kişiselleştirme hizmetleri için modeller vb.

3D baskılı ayakkabı kalıbı

3D baskı, ayakkabı kalıbı endüstrisinde karmaşıklık, çeşitlilik, sıfır aralık, sıfır limit, daha az üretim atığı, sınırsız malzeme rengi, geleneksel ayakkabı kalıbı yapım sürecinin doğru bir şekilde azaltılması açısından yenilik yapacak. 3D baskı sayesinde çok verimli ve kullanışlıdır. Ayakkabı işletmeleri için bu sürecin atılımı, ayakkabı endüstrisindeki çeşitli süreçleri büyük ölçüde azaltacak, doğrudan tabanı oluşturacak, ayakkabı işletmeleri için işgücü maliyetlerinden tasarruf sağlayacak ve tutkalı, vb. Ortadan kaldıracaktır. Çeşitli ham maddelerin maliyeti.

3D baskı endüstriyel parçalar

3D baskı endüstriyel parçalar, fabrika müşterilerinin yüksek standartlı ve küçük parti kişiselleştirme gereksinimlerini karşılayabilir. Pahalı kalıp açma ücretlerinden tasarruf sağlar ve büyük üretimin piyasa risklerini önler. Jinshi kings serisi 3D yazıcılar birçok işletmede kullanılır ve ayrıca işletmelerin çoğu için daha fazla iş gücü ve lojistik maliyeti tasarrufu sağlar.

3D baskı araba modelleri ve parçaları

Otomobil şirketleri, araba modellerinin inişlerini 3D yazıcılar aracılığıyla hızla gerçekleştirebilir. Tasarımcılar, orijinal tasarımların gizliliğini sağlamak için birden fazla kanaldan geçmeden 3D grafikleri 3D yazıcılara aktarabilir. Aynı zamanda, otomobillerde kullanılan çok sayıda bileşen de 3B baskıdan geçebilir. Yapmak.

3D baskılı aydınlatma

Bugün, aydınlatma tarzı gittikçe daha da karmaşık hale geliyor ve 3D yazıcı birçok önemsiz bağlantıyı basitleştirebilir ve bitmiş ürünün hızlı üretimi olan tasarım desenini gerçekleştirebilir.

3D baskılı mimari tarz

Yeni malzemelerin ve inşaat tekniklerinin geliştirilmesinde 3D baskının yenilikçi keşfi övgüye değer. 3B basılı mimari modellerin popülaritesi yeni ve yaratıcı. Aynı zamanda, 3B baskının retro mimarlık alanındaki katkısı da çok belirgindir ve kaybedilen stiller, 3B baskı teknolojisi ile mükemmel bir şekilde yeniden üretilmemiştir.

Günlük 3 boyutlu baskı gereksinimleri

3D baskı teknolojisiyle yapılan birçok ilginç gadget'ı zaten görebiliyoruz ve bazıları artık geleneksel ABS plastik malzemeyle sınırlı kalmayan evdeki küçük parçalara genişletildi, bu fikirler insanlara neşe ve neşe getiriyor. Aynı zamanda, yaşamın daha zevkli hale gelmesine izin verin!

3D baskı oyuncak şekli

3D baskı teknolojisi, oyuncak oluşturma için kişiselleştirilmiş ve özel bir sunum aracı sunar. Oyuncak tasarımı alanında, gittikçe daha fazla tasarımcı, karmaşık yapıları ve belirsiz şekilleri olan oyuncak yaratıcı ürünler oluşturmak için 3D baskıyı kullanıyor.

3D baskı anime el

3D baskının önde gelen dijital işleme yetenekleri ve pratik uygulama yetenekleri ile tasarımcılar, tasarım çalışmalarının düz yaratıcılardan 3D baskılı ürünlere dönüşümünü gerçekleştirebilir ve bu da animasyon yaratıcıları için daha yaratıcı alan yaratır.

3D baskı ürünleri:

İletişim bilgileri
Shenzhen Jinshi 3d Printing Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: lucy

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)