Ana sayfa ÜrünlerLazer Sinterleme 3D Yazıcı

Yüksek Hassasiyetli Hobi 3d Yazıcı Kings Büyük Endüstriyel 3d Baskı Makinesi

Sertifika
iyi kalite Endüstriyel Plastik 3D Yazıcı satış için
iyi kalite Endüstriyel Plastik 3D Yazıcı satış için
Ben sohbet şimdi

Yüksek Hassasiyetli Hobi 3d Yazıcı Kings Büyük Endüstriyel 3d Baskı Makinesi

Çin Yüksek Hassasiyetli Hobi 3d Yazıcı Kings Büyük Endüstriyel 3d Baskı Makinesi Tedarikçi
Yüksek Hassasiyetli Hobi 3d Yazıcı Kings Büyük Endüstriyel 3d Baskı Makinesi Tedarikçi Yüksek Hassasiyetli Hobi 3d Yazıcı Kings Büyük Endüstriyel 3d Baskı Makinesi Tedarikçi Yüksek Hassasiyetli Hobi 3d Yazıcı Kings Büyük Endüstriyel 3d Baskı Makinesi Tedarikçi

Büyük resim :  Yüksek Hassasiyetli Hobi 3d Yazıcı Kings Büyük Endüstriyel 3d Baskı Makinesi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Kings
Sertifika: CE
Model numarası: 3035pro

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1set
Ambalaj bilgileri: Ahşap kutu
Teslim süresi: 20-30 gün
Yetenek temini: 100 set/ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Teknik prensibi: Stereolithography Katman Kalınlığı: 0.05mm
Malzeme: Reçine lazer sistemi: Yüksek kaliteli lazer
Baskı Boyutu: 300 * 350 * 350 mm

Kings Yüksek hızlı SLA 3d yazıcı , büyük boyutlu prototipleme işlemini kolaylaştırır.

Baskı süreci

Baskı tamamlandı

Teknik prensip: SLA stereolitografi kalıplama teknolojisi, 0,05 mm'ye kadar ölü açılı baskı hassasiyeti olmadan 360 ° şekilsiz prototip üretebilir, kalıpsız üretilebilir.


SLA lazer 3D yazıcılar, yüksek maliyetli, uzun ömürlü ve titiz bir yapı, özellikle de lazer, çift taraflı tam sızdırmaz tasarım, uzun süre dayanan ve güvenilir bir doğruluk sağlayan bir toz giremez. Şu anda 1700 mm baskı boyutuna sahip olan SLA lazer 3D yazıcı, diş kalıplarını seri üretebilen endüstriyel bir 3D yazıcıdır. Örneğin, geleneksel 600 * 600 * 400 mm'lik bir model, bir seferde 50-60 çift diş kalıbı basabilir. Bir kişi 10 makine için görevde olabilir. Görünmez diş teli üreticileri, az miktarda personel ile büyük miktarlarda hassas diş kalıpları prototipleri üretebilir ve ayrıca geceleri seri üretim yapabilirler. SLA endüstriyel sınıf 3D yazıcı, her yerde 0,05 mm hassasiyet sağlar.

Stereolitografi nedir? O nasıl çalışır? İsim nereden geliyor? Güçlü ve zayıf yönleri, karşılaştırmaları ve daha fazlasını içeren bu etkileyici ve seçkin teknolojinin tüm temellerini kapsıyoruz!

Stereolitografi tarafından basılmış bir nesne. Yaygın olarak SLA olarak adlandırılan stereolitografi, katkı maddesi üretimi alanındaki en popüler ve popüler teknolojilerden biridir. Arzu edilen 3D şeklini üretmek için kaptaki sıvı reçineyi sertleştirmek için yüksek güçlü bir lazer kullanarak çalışır. Kısacası, işlem ışığa duyarlı reçineyi tabaka halinde 3B katı plastik tabakaya dönüştürmek için düşük güçlü bir lazer ve fotopolimerizasyon kullanır.

Goldstone 3D SLA Işık Kürü, 3D baskıda kullanılan üç ana teknolojiden ve kaynaşık biriktirme (FDM) ve seçici lazer sinterlemesinden (SLS) biridir. Reçine 3D baskı kategorisine aittir. Genellikle SLA ile birlikte kullanılan benzer bir tekniğe Dijital Işık İşleme (DLP) adı verilir. Lazer yerine bir projektör ekranı kullanarak SLA sürecinin bir evrimini temsil eder.

3D baskı ürünleri:

İletişim bilgileri
Shenzhen Jinshi 3d Printing Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Penny.Hua

Tel: +8617704009536

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)