Ana sayfa ÜrünlerStereolitografi 3D Yazıcı

Endüstriyel Stereolitografi 3D Yazıcı Havacılık İçin Büyük Baskı Alanı

Sertifika
iyi kalite Endüstriyel Plastik 3D Yazıcı satış için
iyi kalite Endüstriyel Plastik 3D Yazıcı satış için
Ben sohbet şimdi

Endüstriyel Stereolitografi 3D Yazıcı Havacılık İçin Büyük Baskı Alanı

Çin Endüstriyel Stereolitografi 3D Yazıcı Havacılık İçin Büyük Baskı Alanı Tedarikçi
Endüstriyel Stereolitografi 3D Yazıcı Havacılık İçin Büyük Baskı Alanı Tedarikçi Endüstriyel Stereolitografi 3D Yazıcı Havacılık İçin Büyük Baskı Alanı Tedarikçi Endüstriyel Stereolitografi 3D Yazıcı Havacılık İçin Büyük Baskı Alanı Tedarikçi

Büyük resim :  Endüstriyel Stereolitografi 3D Yazıcı Havacılık İçin Büyük Baskı Alanı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Kings
Sertifika: CE
Model numarası: 3035pro

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1set
Ambalaj bilgileri: Ahşap kutu
Teslim süresi: 20-30 gün
Yetenek temini: 100 set/ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Teknik prensibi: Stereolithography Katman Kalınlığı: 0.05mm
Malzeme: Reçine lazer sistemi: Yüksek kaliteli lazer
Baskı Boyutu: 300 * 350 * 350 mm

Kings Yüksek hızlı SLA 3d yazıcı , büyük boyutlu prototipleme işlemini kolaylaştırır.

Baskı tamamlandı

SLA 3D yazıcının havacılık alanında uygulanması

Havacılık ve uzay sektöründe SLA

Model, üretilebilirlik ve montaj testi için rüzgar tüneli testlerinde doğrudan kullanılabilir. Havacılık parçaları genellikle kapalı alanlarda çalışan karmaşık sistemlerdir. Foto kürleme teknolojisini kullandıktan sonra, sadece SLA'lara dayanamazlar.

Prototip montaj girişim denetimine tabi tutulur ve ayrıca bir üretilebilirlik tartışması yapmak ve makul bir üretim sürecini değerlendirmek de mümkündür. Hızlı yatırım dökümü, hızlı kum dökümü ve diğer yardımcı teknolojiler ile özel karmaşık parçaların (türbinler, kanatlar, çarklar vb.) Tek parça ve küçük ölçekli üretimi ve motorların ve diğer bileşenlerin deneme üretimi ve testleriyle.

Havacılık endüstrisindeki motorun çoğu parçası hassas dökümle üretilir. Yüksek hassasiyetli ahşap kalıp üretimi için geleneksel işlem son derece pahalıdır ve üretim süresi uzundur. SLA teknolojisi ile doğrudan CAD kullanabilirsiniz

Dijital model yatırım dökümünde dişi bir kalıp yapmak için kullanılabilir ve zaman ve maliyet önemli ölçüde azaltılabilir. Birkaç saat içinde, CAD dijital bir modelden yatırım yapmak için düşük maliyetli, yapısal olarak karmaşık bir SLA hızlı prototipleme ustası edinmek mümkündür.

Foto kürleme teknolojisi kullanılarak çeşitli elastomerik mermiler üretilebilir ve rüzgar tüneli testleri doğrudan sensörle yapılabilir. Bu yöntem, karmaşık yüzey modları yapmanın maliyetinden ve zamanından kaçınır, böylece optimal düzeltme şeması birden fazla tasarım şemasından daha hızlı bir şekilde taranabilir ve doğrulama döngüsü ve geliştirme maliyeti geliştirme süreci boyunca büyük ölçüde kısaltılır. Ek olarak, ışıkla sertleşen kalıplama teknolojisi ile yapılan füzenin tam boyutlu modeli, modelin karşılık gelen yüzey kaplamasından sonra füzenin görünüşünü, yapısını ve savaş prensibini açıkça göstermektedir. Ekran ve açıklama efektleri basit bilgisayar çizim simülasyon yöntemini çok aşmaktadır. Resmi olarak seri olarak üretilmeden önce üretilebilirlik ve montaj açısından test edilebilir.

3D baskı ürünleri:

İletişim bilgileri
Shenzhen Jinshi 3d Printing Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: lucy

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)