Ana sayfa ÜrünlerTicari 3D Yazıcı

Büyük Ticari 3D Yazıcı Yüksek Verimli Stereolitografi Sla 3d Yazıcı

Sertifika
iyi kalite Endüstriyel Plastik 3D Yazıcı satış için
iyi kalite Endüstriyel Plastik 3D Yazıcı satış için
Ben sohbet şimdi

Büyük Ticari 3D Yazıcı Yüksek Verimli Stereolitografi Sla 3d Yazıcı

Çin Büyük Ticari 3D Yazıcı Yüksek Verimli Stereolitografi Sla 3d Yazıcı Tedarikçi
Büyük Ticari 3D Yazıcı Yüksek Verimli Stereolitografi Sla 3d Yazıcı Tedarikçi Büyük Ticari 3D Yazıcı Yüksek Verimli Stereolitografi Sla 3d Yazıcı Tedarikçi Büyük Ticari 3D Yazıcı Yüksek Verimli Stereolitografi Sla 3d Yazıcı Tedarikçi

Büyük resim :  Büyük Ticari 3D Yazıcı Yüksek Verimli Stereolitografi Sla 3d Yazıcı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Kings
Sertifika: CE
Model numarası: JS-6035-H

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1set
Ambalaj bilgileri: Ahşap kutu
Teslim süresi: 20-30 gün
Yetenek temini: 100 set/ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Teknik prensibi: Stereolithography Katman Kalınlığı: 0.05mm
Malzeme: Reçine lazer sistemi: Yüksek kaliteli lazer
Baskı Boyutu: 600 * 350 * 350 mm

Kings Yüksek hızlı SLA 3d yazıcı , büyük boyutlu prototipleme işlemini kolaylaştırır.

Endüstriyel 3D yazıcılarla üretim nasıl yeni bir potansiyel yaratıyor?

21. yüzyılın ekonomisi artıyor ve birçok internet devi ortaya çıkarken, imalat sanayii gelişmekte yavaşladı. Sadece yenilikçi teknolojiyi kullanan şirketler son derece dikkat çekici ve güçlü bir rekabet gücü gösteriyor. 3D baskı, günümüzün son derece yıkıcı üretim teknolojilerinden biridir. Üretim, 3D baskı teknolojisi ile nasıl yeni potansiyel yaratabilir?

Aslında, imalat sanayinde yenilikçi teknoloji sıkıntısı yoktur. Eksik olan, uygulanabilecek yeniliktir. 3D baskı teknolojisinin doğumundan bu yana, birkaç iniş ve çıkış olmuştur. İnsanların kaynamalarına ve insanları hayal kırıklığına uğratmalarına izin verdi. Günümüzde, bir kez daha inovasyon potansiyeline öncülük etmesinin nedeni, endüstriyel imalat verimliliğinde önemli bir artışa neden olmasıdır.

2012 yılında Ar-Ge ekibimiz bağımsız olarak SLA 3D yazıcısını geliştirdi, ancak pazara acele etmedi. 3D baskı teknolojisinin endüstriyel üretimdeki uygulamasını araştırmaya devam ediyoruz ve ürün prova, döküm kalıp açma ve bitmiş ürün üretim aşamalarından 3D baskı uyguluyoruz.

2015 yılına kadar Jinshi 3D resmen kuruldu ve Kings stereolithography 3D yazıcı piyasaya sunuldu. Daha sonra ayakkabı endüstrisi, el modeli, otomobil, seramik, tıbbi dişçilik ve diğer sektörler için profesyonel çözümler ve özel modeller piyasaya sürüldü. Giderek daha fazla şirket, enerji tasarrufu, verimlilik ve maliyet azaltma gibi faydalar sağlayan Kings 3D yazıcıları kullanıyor.

İyi haber şu ki, birçok şirket, King'in endüstriyel 3D yazıcısını, ekonominin soğukluğuna direnmek ve büyümeye devam etmek için kullanıyor. Bugün, daha büyük atılımlar elde etmek için 3D baskı teknolojisi ve malzemelerine Ar-Ge yatırımını artırmaya devam ediyoruz. Sadece yenilikçi teknolojiyi kullanarak güçlü bir rekabet gücünü koruyabilirsiniz!

Jinshi 3D Pazarlama Departmanı

İletişim bilgileri
Shenzhen Jinshi 3d Printing Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Cheney

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)