Ana sayfa ÜrünlerYüksek Hassasiyetli 3D Yazıcı

Pro SLA Yüksek Hassasiyetli 3D Yazıcı Yüksek Performanslı 3d Baskı Ekipmanları

Sertifika
iyi kalite Endüstriyel Plastik 3D Yazıcı satış için
iyi kalite Endüstriyel Plastik 3D Yazıcı satış için
Ben sohbet şimdi

Pro SLA Yüksek Hassasiyetli 3D Yazıcı Yüksek Performanslı 3d Baskı Ekipmanları

Çin Pro SLA Yüksek Hassasiyetli 3D Yazıcı Yüksek Performanslı 3d Baskı Ekipmanları Tedarikçi

Büyük resim :  Pro SLA Yüksek Hassasiyetli 3D Yazıcı Yüksek Performanslı 3d Baskı Ekipmanları

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: KINGS
Sertifika: Certificate of conformity ,ISO9001:2015
Model numarası: İnşaat Boyutu: 300mm (X) × 350mm (Y) × 350mm (Z)

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
Teslim süresi: 10 iş günü
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Vurgulamak:

high accuracy 3d printer

,

3d laser printer

KINGS 3035 Pro SLA 3D Yazıcı En iyi çözünürlükte 3d yazıcı

Yüksek hassasiyetli SLA hızlı prototipleme teknolojisi

SLA ışıkla sertleştirme teknolojisini kullanan profesyonel, yüksek hassasiyetli, ışıkla işlemden geçirilmiş 3D yazıcılar, üretim maliyetlerini düşürmenize, üretim verimliliğini artırmanıza ve hassasiyet, yüzey kalitesi, malzeme türleri, güvenilirlik, kararlılık ve daha pek çok alanda benzersiz iyileştirmeler elde etmenize yardımcı olabilir.

3B Baskı Ayakkabı Uygulaması

Ayakkabı kalıbı 3D yazıcı ultra hızlı baskı hızına sahiptir ve kanban ayakkabı kalıplarını, yumuşak kauçuk deneme ayakkabı kalıplarını, zımpara ayakkabı kalıplarını, ayakkabı kalıplarını, ayakkabı kalıplarını ve bitmiş ayakkabı tabanlarını yazdırabilir. Yapı ebatları özellikle ayakkabı kalıpları için tasarlanmıştır ve seri üretim ile aynı anda son derece hassas bir hassasiyet sağlayabilir. Ayakkabı kalıbı şirketleri ve ayakkabı işletmeleri için ideal bir seçimdir.

Toplu baskı, geliştirme verimliliği 5 kattan daha fazla arttı

Yüksek performanslı, yüksek verimli 3D baskı ayakkabısı kalıplama makinesi, ultra hızlı baskı hızı ile birlikte teknoloji galvanometrik tarama teknolojisi ve değişken spot teknolojisi kullanır. Birden fazla ürünün tek seferlik parti üretimi, tüm endüstriyel tasarım alanının geliştirme verimliliğini 5 kattan fazla artırıyor. Genellikle CNC'nin ürünü 1 haftada tamamlaması gerekir, 3D baskı 1-2 günde tamamlanabilir.

Görmezden gelmek zor, doğruluk 0,05 mm

360 ° çıkmaz baskı, çentik, kavisli yüzeyler, oyuk ve diğer hassas model kalıpları oluşturmak kolaydır. Doğru 0,05 mm yükseklik, karahindiba kıllı hissi de üretilebilir. Bu, endüstriyel tasarım için daha güvenilir bir form faktörü ve işlevsel doğrulama sağlar.

Kullanımı kolay, insansız 24 saat

Eşleşen kontrol yazılımı basit bir arayüze sahiptir ve acemi 3 gün içinde operasyon yönteminde ustalaşabilir. Tam bilgisayar üretimi, manuel korumaya gerek yok, 24 saat insansız istihbarat. Bu, endüstriyel üretimin, insan maliyetinin yaklaşık% 60'ını kurtarmasını sağlar ve artık ustaya bağımlı değildir, personel kaybı konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Çok özellikli malzemeler üretim maliyetlerini% 50'den fazla azaltır

Malzemeler açısından sert malzemeler düşük maliyetli baskı sağlar ve kalıp yapımında kullanılabilir. Denenmiş ayakkabı kalıplarına yumuşak ve elastik malzemeler basılabilir. Bazı yüksek tokluklu malzemeler bitmiş ayakkabıları bile basabilir.

Sıfır gürültü, düşük enerji tüketimi, daha çevre dostu

Fısıltılardan önemli bir mekanik hareket, gürültü ve daha az gürültü yoktur. Büyük ölçekli bir 3D yazıcının azami güç tüketimi, indüksiyon fırınının gücünden daha düşük olan 2 kW'dan daha azdır. 3D baskının sürekli popülerleşmesiyle birlikte, CNC işlemenin toz kirliliği ve aşındırma işlemlerinin ağır metal kirliliği etkin bir şekilde kontrol edildi.

Dami 3D, önde gelen endüstriyel 3D yazıcı üreticisi, 3D baskı hizmeti şirketi

3d baskı makinesi

İletişim bilgileri
Shenzhen Jinshi 3d Printing Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: lucy

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)