Ana sayfa Haberler

“Kings”, “Shenzhen Famous Brand” ı kazandı ve Çin SLA 3D yazıcısının gelişim trendine öncülük etti.

Sertifika
iyi kalite Endüstriyel Plastik 3D Yazıcı satış için
iyi kalite Endüstriyel Plastik 3D Yazıcı satış için
Ben sohbet şimdi
şirket Haberler

“Kings”, “Shenzhen Famous Brand” ı kazandı ve Çin SLA 3D yazıcısının gelişim trendine öncülük etti.

“Kings”, “Shenzhen Famous Brand” ı kazandı ve Çin SLA 3D yazıcısının gelişim trendine öncülük etti.
9 Mayıs'ta, 2019 Çin Marka Günü Shenzhen İstasyonu ve 3. Shenzhen Uluslararası Marka Haftası, Shenzhen Radyo ve Televizyon Yayıncılığı Salonunda yapıldı. Shenzhen Jinshi 3D Printing Technology Co., Ltd.'nin “Kings” markası, değerlendirme komitesi ve halk oylamasının değerlendirilmesi ve değerlendirilmesiyle “Shenzhen Famous Brand” ün onursal ünvanını aldı.

“Kings” won the “Shenzhen Famous Brand” and led the development trend of China SLA 3D printer

“Kings” won the “Shenzhen Famous Brand” and led the development trend of China SLA 3D printer

“Krallar” “Shenzhen Ünlü Markasını” kazandı

Bu yılki “Shenzhen Uluslararası Marka Haftası” nın teması, Shenzhen marka inşaatının başarılarını gösteren ve marka geliştirme yolunu keşfeden “Shenzhen Marka Kazan-Kazan Dawan Bölgesi” dir. Çin'deki endüstriyel 3D yazıcıların öncüsü olan Kings 3D, Dawan Bölgesi'ndeki tek SLA 3D yazıcı üreticisidir.

Kings 3D Printer - Shenzhen Famous Brand Authorization Certificate

Kings 3D Yazıcı - Shenzhen Ünlü Marka Yetki Belgesi

Geçtiğimiz altı ayın seçim sürecinde, Shenzhen Ünlü Marka Değerlendirme Komitesi “Krallar” markasına büyük övgüler verdi ve ayrıca bazı bilimsel gelişmelere dikkat çekti. Çin Ünlü Marka Stratejisi Tanıtım Komitesi'nin kurucu direktörü ve eski Havacılık ve Uzay Sanayi Bakanı Lin Zongqi, ayrıca, endüstriyel 3D yazıcı endüstrisinin gelişimini araştırmak üzere Shenzhen Jinshi 3D Technology Co., Ltd.'ye özel bir gezi yaptı ve Başkanı Jiang Zexing ile fiyat borsaları.

Tesadüfen, seçim dönemi boyunca, Çinli CCTV gazetecileri ayrıca, endüstriyel 3D yazıcıların ihracat durumunu bildirmek için Kings fabrikasını da ziyaret etti.

Kings sla 3d printer-CCTV-J

Kings3D Printing Equipment-CCTV News

Kings3D Baskı Malzemeleri-CCTV Haberleri

Kings markasının hızlı büyümesinin nedenleri:

1. Hızlı ve yenilikçi araştırma ve geliştirme yetenekleri

Pazardaki talebe bağlı olarak, Kings R&D ekibi hızlı bir şekilde 3D baskı yazılım fonksiyonlarını güncelledi, bir dizi 3D baskı teknolojisi yarattı ve baskı hızını büyük ölçüde iyileştirdi ve yüksek hızlı SLA3D yazıcıların lider markası oldu.

2018 yılında piyasaya sürülen süper büyük bir 3D yazıcı olan Kings1700, 1,7 * 0,8 * 0,6 metre baskı boyutuna sahip ve Çin'deki en büyük SLA ışıkla sertleşen 3D baskı cihazıdır.

2, hızlı satış sonrası teknik servis

Kings 3D hızlı bir satış sonrası yönetim sistemine ve güçlü bir teknik ekibe sahiptir. Müşteri sorunlarını çözmek için zamanı, yurt içi 8 saat hızlı yanıtı, olay yerine 24 saat varması ve yurtdışında da yerinde servis sağladığını saymaz. Diğer ekipman üreticileri ile karşılaştırıldığında, yalnızca çalışma saatlerini ve uzaktan kumanda rehberliğini destekler, Kings 3D müşterilere daha iyi eşlik edebilir;

3. Daha ayrıntılı endüstri çözümleri

Her Kings ışıkla çalışan 3D yazıcının arkasında, kullanıcıların daha iyi 3D baskı teknolojisi elde etmelerine, geliştirme ve üretim sorunlarını daha verimli bir şekilde çözmelerine ve üretkenliği ve üretkenliği artırmalarına yardımcı olan bir dizi endüstri çözümü vardır.

Cesur ve yenilikçi şirketler toplum tarafından daha çabuk tanınacaktır. “Kings”, yerli 3D baskı teknolojisindeki yenilik trendini temsil ediyor ve “Shenzhen Famous Brand” hak ediyor. Sadece birkaç yıl içinde Kings, emsallerinin çoğunu aştı ve Çin'in daha iyi bilinen endüstriyel 3D yazıcı markası oldu.

Pub Zaman : 2019-05-13 15:59:08 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Shenzhen Jinshi 3d Printing Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Frank Deng

Tel: 86-755-29102990

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)